11 Eylül’de NULS Kore konferansı Güney Kore’nin Seul şehrindeki Conrad Oteli’nde gerçekleştirildi.

NULS CEO’su Liesa Huang, çekirdek operasyonlar sorumlusu Yang Lin, Topluluk Operasyonları Reaper Ran Direktörü, Güney Kore Direktörü Isaac Kim ve NULS Koreli Danışmanı Andy Chae’nin katıldığı toplantıya, dünyanın önde gelen yerel televizyon sunucusu Kim Ji Hyo ev sahipliğinde yapıldı. istasyonu KBS.

Konuklar, Zincirli İnşaat Uzmanları: NULS Cross-Chain ve Value Circulation Solutions’ın yanı sıra PRISM ve Superlinks dahil olmak üzere NULS ekosistemini inşa etmeyi planlayan diğer projelere de kilit konuyla tanıştırıldılar . Yeni Koreli ortaklar, HENA, JYA ve VICS ve PRISM CEO’su her biri kendi blok zincir projeleri hakkında bir sunum yaptı.

Andy Chae, NULS için Koreli Danışman
İlk konuşmacı olan NULS Koreli danışman ve yazılım geliştirme uzmanı Andy Chae, NULS’i ve önümüzdeki ürün Zinciri Fabrikamızın temel teknik özelliklerini tanıttı. Global blockchain endüstrisi bağlamında modülerleşmenin, POC konsensüs mekanizmasının ve çok zincirli paralel mimarinin gelişim durumunu anlattı.

Yang Lin, NULS Çekirdek Geliştirici
Chain Building Expert’in açılış konuşmasında Yang Lin, blok zincirinin mevcut gelişimini analiz etti ve NULS modifik mimarisi ve temel ürün Zinciri Fabrikası’na dayanan çapraz zincirli çözüm ile NULS ekosistemini nasıl geliştirmeyi planladığını anlattı. Blockchain teknolojisini işe almanın zorluğunun yanı sıra, yüksek maliyetler, uzun gelişim döngüsü ve riskli temel katman boşlukları dahil olmak üzere blockchain teknolojisini uygulamak isteyen işletmelerin karşılaştığı diğer yaygın sorunlardan bahsetti. Blockchain endüstrisinin aşamalı gelişimi, olgunlaşması ve alt bölümlenmesi ile NULS’ın modüler mimarisi, sektördeki zamanın dikey işbölümünü desteklemelidir.

Zincir Fabrikası ve içinde sağlanan modülleri kullanarak, temel seviye blok zinciri mimarisi hakkında çok az bilgisi olan geliştiriciler bile kendi zincirlerini birkaç dakika içinde ve dört kolay adımda tasarlayabilirler.

Zincir fabrikasının bir parçası olarak çapraz zincir modülleri modül deposuna dahil edilecektir. Bu modüller, NULS ekosistemindeki zincirler arasındaki varlıkların değişimini kolaylaştırır, böylece serbest akışlı bir dairesel ekosistem oluştururlar.

Yang Lin’e göre, NULS, yıl sonundan önce iyi bilinen bir Kore bordasında listelenecek.

Anthony Munoz Cifuentes, PRISM CEO’su

Bir NULS eko-ortağı olarak PRISM CEO’su Anthony Munoz Cifuentes, şirketini konferansta tanıttı. PRISM , merkezi olmayan, güvenilir ve güvenli kişisel tıbbi veri depolama ve işlemlerini mümkün kılmak için bireyleri, giyilebilir tıbbi cihazları, sigorta şirketlerini ve üçüncü taraf tıbbi bakım sağlayıcılarını birbirine bağlayan blok zincirleme teknolojisine dayalı dağıtılmış ve standartlaştırılmış bir tıbbi veri platformu oluşturmayı planlamaktadır.

Anthony, NULS’ın modüler mimarisinin esnekliğinden son derece söz etti ve NULS ekosisteminin açıklığının kendi sektörlerinde güçlü bir avantaj sağlayacağına inanıyor. NULS, PRISM’de stratejik bir yatırımı tamamladı ve gelecekte teknik destek sağlayacak.

HENA’nın CEO’su Scott Kim, şirketin gelecekte büyüyeceği şekilde tamamen devrimcileştirmek için büyük veri ve AI kullanan merkezi olmayan bir büyüme hack platformu oluşturma hedefinden bahsetti.

VICS Yönetim Kurulu Başkanı, Heung Jung Kim, şirketini ve biriktirdikleri on yıllık birikimlerini güvenli ödemelerde ve Kore bankalarının çoğuna varlık güvenliği hizmetleri sağladığını anlattı. Deneyimlerinin değerli olacağına inanıyor ve NULS ekosisteminde dolaşan varlıklar için güçlü bir güvence garantisi sağlıyor.

JYA, üst düzey çevrimdışı konuşma ve etkinliklere odaklanmış bir kuruluştur. Yönetmenleri Hyun-jin Jung, özellikle “belirteçleri olan kişilere oy vermek” için özel bir özellikten bahsetti.

Daha sonra bir tartışma panosunda, Yang Lin çapraz zincir teknolojisi hakkında daha fazla konuştu. NULS’in, varlıkları içsel ve dışsal olarak çapraz zincirleme bir çözümle dolaşımını sağlayacağını ve bu çözümün açıklığı en üst düzeye çıkaracağını ve tüm ekosistemin değerini artıracağını açıkladı.

PRISM’in CEO’su Anthony’ya NULS ile niçin ortak olmayı seçtiği soruldu ve NULS açık kaynaklı ekosisteminin avantajlarını açıkladı. “Modüler mimarinin esnekliği ile NULS ekolojisinde zincirler yaratarak, sadece projenin bireysel talebini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda çapraz zincir varlık dolaşımını ve etkileşimini de sağlar” dedi. Bağımsızlık ve açıklık kombinasyonunun, yatırımcıların ve işletmelerin NULS’yi seçmelerinin ana sebebi olacağına inanıyor.

NULS CEO’su Liesa Huang, Kore pazarındaki rolüyle ilgili olarak, Herald’ın Koreli gazeteci Lee Ji-yoon’un sorularını yanıtladı. Umut verici Kore projelerinin NULS üzerine inşa edilmesini desteklemenin yatırım stratejilerinin bir parçası olduğunu söyledi. Koreli yatırımcıların blok zincirinin değerini anladıklarına inanıyor ve Andy Chae’nin yerel pazarı anlayan ve bölgedeki NULS genişlemesini zorlamaya yardımcı olacak bir danışman olarak yer almasını memnuniyetle karşıladı.

Bu konferans, maruz kalmayı sağladı ve Koreli blockchain yatırımcılarına NULS vizyonunu destekledi. Bazı önemli Kore blok projesi de NULS’e ilgi gösterdi ve gelecekte işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

HENA, JYA, VICS ve PRISM ile işbirliği, NULS ekolojisinin büyümesine yardımcı olacak ve blockchain teknolojisi + kurumsal çözümlerde dikey iş bölümü kavramını destekleyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here